Medbaltica klinika – tai moderniausia diagnostine įranga aprūpinta medicinos įstaiga, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę specialistai, kuriems rūpi pacientai ir jų sveikata. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos.

MedBaltica klinikos tikslas teikiant paslaugas – kuo geriau patenkinti savo pacientų poreikius rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata, gauti išsamią informaciją apie sveikatos būklę, kuo tikslesnes diagnostikos paslaugas ir gydytojų konsultacijas.

Mūsų profesionalus ir rūpestingas kolektyvas stengiasi kuo geriau įsiklausyti į pacientų poreikius. Atliekame visus būtiniausius diagnostinius bei laboratorinius tyrimus, skiepų profilaktiką, išduodame medicinines pažymas. Pacientų pageidavimu šeimos gydytoja atvyksta į namus.

MedBaltica klinikoje dirba gydytojai, kurie per ilgus darbo metus sukaupė didžiulę patirtį, gerą vardą, dirba pedagoginį darbą, nuolat domisi ir įsisavina naujus medicinos mokslo laimėjimus, jais pasitiki pacientai Lietuvoje ir užsienyje.

MedBaltica klinikoje teikiamos šeimos gydytojo, akušerio pirminės ambulatorinės konsultacijos, patyrusių suaugusių ir vaikų kardiologų – reumatologų, endokrinologo, neurologo, radiologo echoskopuotojo antrinės ambulatorinės konsultacijos ir prevencinės programos.